საინფორმაციო-სასწავლო პროგრამა საოლქო საარჩევნო კომისიებისთვის - სტატისტიკა 2024 წელი
დასახელება: საინფორმაციო-სასწავლო პროგრამა საოლქო საარჩევნო კომისიებისთვის ტექნოლოგიურ და პროცედურულ სიახლეებზე
მიზანი: საარჩევნო ადმინისტრატორების საქმიანობის მართვის ეფექტიანობის ზრდა და ამ პროცესში საარჩევნო კომისიების ყველა წევრის ჩართულობის ხელშეწყობა
სამიზნე ჯგუფი: 73 საოლქო საარჩევნო კომისიის წევრები
განხორციელების პერიოდი: 12 სექტემბერი, 2024 წელი
განხორციელების ადგილი: შეხვედრა კომბინირებული მეთოდოლოგიით ჩატარდა: დისტანციურ ფორმატში (Zoom პლატფორმის გამოყენებით) და ადგილებზე, პირისპირ ფორმატში
მონაწილეთა სტატისტიკა: საინფორმაციო-სასწავლო პროგრამაში მონაწილეობა 73 საოლქო საარჩევნო კომისიის 1117-მა წევრმა მიიღო, მათ შორის ქალი - 742 (66%); კაცი - 375 (34%)

Title: Informational-study program for District Election Commissions on technological and procedural novelties
Goal: Increasing the effectiveness of managing the activities of election administrators and promoting the involvement of all commission members in this process
Target group: members of 73 District Election Commissions
Implementation period: September 12, 2024
Venue: The meeting was held with a combined methodology: in a remote format (using the Zoom platform) and on the spot, in a face-to-face format
Attendance statistics: 1117 members of 73 District Election Commissions took part in the informational-study program, including women - 742 (66%); Man - 375 (34%)